Kreslené stromy

V případě zájmu pro Vás nakreslíme strom přímo na míru Vašim požadavkům. Chcete rodokmen v reprezentativní podobě? Pak je právě kreslený strom vhodnou volbou. Cena každého stromu je individuální, vždy závisí na Vašich představách, počtu generací, zvoleném pozadí apod. Bližší informace Vám rádi sdělíme e-mailem nebo telefonicky.


Vývod z předků kreslený na míru

Otcovská linie kreslená na míru


Otcovská linie – erby

Otcovská a mateřská linie kreslená na míru

Rodokmen vyplněný do šablony je pěkným dárkem pro naše blízké především tehdy, když si rodokmen zpracováváme sami. Máme pro Vás v nabídce několik druhů šablon, a to šestigenerační a desetigenerační otcovskou linii, vývody ze čtyř nebo pěti generací předků. V případě vývodů ze čtyř generací máme k dispozici několik variant stromu. Šablony tiskneme na formáty A3 nebo A2, a to buď na obyčejný lehký papír nebo na těžší fotopapír. Cena šablony na obyčejném papíru je 210,- Kč, cena šablony na fotopapíru je 300,- Kč. U všech typů šablon je jednotné poštovné ve výši 72,- Kč.


Vývod ze 4 generací

Jarní strom

Otcovská linie – 10 generací

Otcovská linie – 6 generací

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>