Dárkové certifikáty

Vzhledem k tomu, že se čím dál častěji setkáváme s tím, že nejsme schopné vyhovět zákazníkům, kteří si přejí vyhotovení rodokmenu ve velmi krátké době, případně není možné získat vstupní data bez konzultace s obdarovávaným, rozhodly jsme se Vám nabídnout možnost zakoupení dárkového certifikátu na zhotovení rodokmenu.

Kreslený nebo tištěný certifikát slouží jako objednávka genealogického výzkumu v určité, předem domluvené hodnotě. Kreslený certifikát Vám zašleme v dostatečném předstihu poštou, tištený certifikát je možné zaslat i v elektronické formě pro tisk na vlastní tiskárně. Obdarovaný pak s námi na základě certifikátu dohodne další podrobnosti výzkumu, např. která větev předků ho zajímá nejvíce, u koho by rád znal více podrobností apod.

Certifikát kreslený na míru je potřeba objednat alespoň tři týdny předem, certifikát v elektronické formě alespoň dva dny předem. Více informací o dárkových certifikátech Vám rády poskytneme na e-mailu info@nase-koreny.cz.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>