Sepsání rodinné kroniky

Nabízíme Vám novou službu – sepsání rodinné kroniky na základě Vámi zaslaných rodinných podkladů. Máte zpracovaný rodokmen, ale nejste si jisti tím, zda jste schopni sepsat poutavou rodinnou historii? Nevíte si s některým časovým obdobím rady, potřebujete doplnit Vaše znalosti o lokální specifika? Neváhejte se na nás obrátit.

 

Každá rodina pochází z jiného prostředí, každá oblast má své zvláštnosti. Někde se používala jména po chalupě, jinde se setkáte se stěhovavými povoláními. Někteří předci sloužili ve vojsku a putovali po světě, další nevytáhli paty z vesnice, kde se narodili. Zvyky se oblast od oblasti mírně lišily, jinak vypadaly oslavy svatby na Slovácku, jinak v Podkrkonoší. Jinak žili podruzi a nádeníci, jinak sedláci, jinak úředníci. S tím vším Vás v námi sepsané rodinné historii seznámíme.

Cena za sepsání rodinné kroniky na základě Vašich podkladů je 300,- Kč za jednu normostranu textu. Cena tisku a vazby pak záleží na konkrétním počtu stran a vybrané vazbě. Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu info@nase-koreny.cz.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>